BKS-portal-zar-34-92-24-245-U
BKS Speciális cilinderes portálzár 34/92/24/245/U
  1. Épületzárak (fő zárak)
  1. Zárak, épületzárak
  2. Épületzárak (fő zárak)
BKS-portal-zar-34-92-24-245-U
BKS-portal-zar-34-92-24-245-U
1
BKS-portal-zar-34-92-24-245-U
Raktáron
Raktáron (általában)
Hengerzárbetéttel működtethető egycsukású portálzár.
Ajánlott alumíniumprofilos bejárati ajtókhoz.
Alkalmas a Schüco 211367 / 241180 portálzár kiváltására.
(Egyedül a dióméretben különbözik, Schüco: 10x10mm, BKS: 8x8mm.
Előlap: U-profilú rozsdamentes acél.
Átfordítható csapda.
A zárólemez nem tartozék.
A zárbetét külön rendelendő!
  • Adatok
  • Vélemények
Adatok
D-méret :
34 mm
E-méret :
92 mm
Dió-méret :
8 mm
Előlap-hossz :
245 mm
Előlap-szélesség :
24 mm (U-profilos)